reurs j pastorBeste mensen,
Deze morgen, woensdag 11 januari 2023, bereikt ons het droeve bericht dat gisteravond pater Joop Reurs, Marist, is overleden. Joop was zeer betrokken op en verbonden met onze parochie. Vele jaren heeft hij als pastoor leiding gegeven aan het pastoraat. Vervolgens is hij in Hulst blijven wonen, bleef jaren lang assisteren, wandelde heel veel en bleef een veel gezien persoon. Joop Reurs nam ook een belangrijke plek in binnen de communiteit van de Maristen die in Hulst woonachtig is. Ons medeleven gaat uit naar zijn confraters die achter blijven met wederom een lege plek in hun midden.
Dit is een eerste kennisgeving van dit nieuws dat ons allen schokt en verdrietig maakt.
Dit bericht krijgt uiteraard een vervolg.

De uitvaart van pater Reurs zal woensdag 18 januari om 11.30 uur in de basiliek plaats vinden. .

Moge pater Joop Reurs thuis zijn bij God. In Gods handen in vrede rusten.

uit aller naam,
pastoor Wiel Wiertz