gezinsvieringen vieren

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 9.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken

Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Vogelwaarde  zaterdag  19.00 uur   Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 24 oktober t/m 29 november 2020
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
zaterdag 24 oktober 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
30ste zondag door het jaar
30ste zondag door het jaar
R. Grossert
J. van Velthoven
zondag 25 oktober 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
30ste zondag door het jaar
30ste zondag door het jaar
30ste zondag door het jaar
J. van Velthoven
R. Grossert
J. van Velthoven
zaterdag 31 oktober 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
31ste zondag door het jaar
31ste zondag door het jaar
W. Wiertz
J. Reurs
zondag 1 november 9.30
9.30
11.00
9.30-16.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Clinge
Hengstdijk
Allerzielen
Allerheiligen
Allerheiligen
Allerzielen - inloop
Allerzielen - inloop
werkgroep
J. Reurs
J. Reurs
K. Van de Wiele
M. Dieleman
maandag 2 november 18.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.30
Hulst
Heikant
Koewacht
Lamswaarde
Nieuw-Namen
Vogelwaarde
Hulst
Allerzielen/gebedsmoment
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen/gebedsmoment
W. Wiertz
R. Grossert
werkgroep
werkgroep
J. van Velthoven
K. Van de Wiele
W. Wiertz
zaterdag 7 november 19.00
19.00
19.00
Clinge
Koewacht
Vogelwaarde
32ste zondag door het jaar
Poolse viering
32ste zondag door het jaar
T. Verbraeken
S. Klim
J. Reurs
zondag 8 november 9.30
9.30
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
32ste zondag door het jaar
32ste zondag door het jaar
32ste zondag door het jaar
doopviering
K. Van de Wiele
R. Grossert
T. Verbraeken
R. Grossert
zaterdag 14 november 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
33ste zondag door het jaar
33ste zondag door het jaar
T. Verbraeken
R. Grossert
zondag 15 november 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
33ste zondag door het jaar
33ste zondag door het jaar
33ste zondag door het jaar
J. Reurs
R. Grossert
J. Reurs
zaterdag 21 november 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
Christus Koning
Christus Koning
J. Reurs
R. Grossert
zondag 22 november 9.30
9.30
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Christus Koning
Christus Koning
Christus Koning
doopviering
J. Reurs
R. Grossert
R. Grossert
R. Grossert
zaterdag 28 november 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
1ste zondag van de advent
1ste zondag van de advent
R. Grossert
T. Verbraeken
zondag 29 november 9.30
9.30
11.00
14.00
15.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Kloosterzande
Kloosterzande
1ste zondag van de advent
1ste zondag van de advent
1ste zondag van de advent
doopviering
doopviering
R. Grossert
werkgroep
T, Verbraeken
R. Grossert
R. Grossert

 

Weekvieringen in de kapellen en kerken

Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de oneven maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand  19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43

 

Overzicht voor de periode van 27 oktober t/m 27 november 2020
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
dinsdag 27 okt 10.30 Waranda St. Jansteen Allerheiligen/Allerzielen W. Wiertz
woensdag 28 okt 18.30
19.00
Hulst
Hulst
rozenkransgebed
woord- en communieviering

R. Grossert
maandag 2 november 18.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.30
Hulst
Vogelwaarde
Koewacht
Lamswaarde
Nieuw Namen
Heikant
Hulst
Allerzielen/gebedsmoment
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen/gebedsmoment
W. Wiertz
K. Van de Wiele
werkgroep
werkgroep
J. van Velthoven
R. Grossert
W. Wiertz
woensdag 4 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
vrijdag 6 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
woensdag 11 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
maandag 16 november 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering K. Van de Wiele
woensdag 18 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
vrijdag 20 november 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 23 november 19.00 Hengstdijk H. Catharina R. Grossert
woensdag 25 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 26 november 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 27 november 19.00 Nieuw-Namen eucharistie J. Reurs






































































































































































































































































Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 maart 14.00

19.00
Hulst

Hulst
persoonlijke biecht

eucharistiearistie


J. Reurs
dinsdag 6 maart 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 8 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 maart 15.00

19.00
kruisweg

Nieuw-Namen
kruisweg

woord- en communieviering
gebedsgroep

werkgroep
maandag 12 maart 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
woord- en communieviering

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 15 maart 10.00

19.30
Graauw

Hengstdijk
w&c viering

Taizéviering
Ch. v.d. Walle

R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 16 maart 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 maart 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 21 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
Palmzondag

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 22 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 maart 19.00 Nieuw-Namen   W. Wiertz
maandag 26 maart 19.00 Hengstdijk boeteviering W. Wiertz/R. Grossert
woensdag 28 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 29 maart 10.30

19.00
St. Jansteen

Hulst
woord- en communieviering

Witte Donderdag
K. V.d. Wiele

pastoraal team
vrijdag 30 maart 15.00

15.00

15.00

15.00

15.00


15.00

19.00
Boschkapelle

Clinge

Hengstdijk

Hulst

Kapellebrug


Kloosterzande

Hulst
kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg & Gregoriaans

koor St. Jansteen

kruisweg

Goede Vrijdag
werkgroep

werkgroep

werkgroep

W. Wiertz

werkgroep


K. V.d. Wiele

pastoraal team