ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 09.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
  Terhole  2e maandag van de maand  10.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken


Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Boschkapelle  zaterdag   19.00 uur    Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 19.00 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 16 september t/m 26 november 2017
onder voorbehoud:

zondag

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
zaterdag 30 september 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
26ste zondag d/h jaar
26ste zondag d/h jaar
Ch v.d. Walle
J. Reurs
zondag 1 oktober 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
26ste zondag d/h jaar
26ste zondag d/h jaar
26ste zondag d/h jaar
J. Reurs
werkgroep
J. Reurs
zaterdag 7 oktober 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
27ste zondag d/h jaar
27ste zondag d/h jaar
Ch v.d. Walle
R. Grossert
zondag 8 oktober 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Hulst
27ste zondag d/h jaar
gospelviering
27ste zondag d/h jaar
doop
doop
W. Wiertz
R. Grossert
W. Wiertz
Ch. v.d. Walle
Ch. v.d. Walle
zaterdag 14 oktober 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
28ste zondag d/h jaar
28ste zondag d/h jaar
Ch. v.d. Walle
S. Steijaert
zondag 15 oktober 9.30
9.30
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Koewacht
28ste zondag d/h jaar
28ste zondag d/h jaar
28ste zondag d/h jaar, Gerardus Majella
doop
S. Steijaert
Ch. v.d. Walle
S. Steijaert
R. Grossert
zaterdag 21 oktober 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
29ste zondag d/h jaar
29ste zondag d/h jaar
K. V.d. Wiele
J. Reurs
zondag 22 oktober 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
29ste zondag d/h jaar
29ste zondag d/h jaar
29ste zondag d/h jaar
J. Reurs
K. V.d. Wiele
J. Reurs
zaterdag 28 oktober 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
30ste zondag d/h jaar
30ste zondag d/h jaar
J. Reurs
Ch. v.d. Walle
zondag 29 oktober 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Allerzielen
30ste zondag d/h jaar
30ste zondag d/h jaar
Ch. v.d. Walle/werkgroep
J. Reurs
J. Reurs
zaterdag 4 november 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
31ste zondag d/h jaar
31ste zondag d/h jaar
Ch. v.d. Walle
J. Reurs
zondag 5 november 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Hulst
31ste zondag d/h jaar
31ste zondag d/h jaar
31ste zondag d/h jaar
doop
doop
J. Reurs
Ch. v.d. Walle
J. Reurs
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 11 november 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
32ste zondag d/h jaar
32ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
R. Grossert
zondag 12 november 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
32ste zondag d/h jaar, H Martinus
32ste zondag d/h jaar
32ste zondag d/h jaar
K. V.d. Wiele
R. Grossert
K. V.d. Wiele
zaterdag 18 november 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
33ste zondag d/h jaar
33ste zondag d/h jaar
J. Reurs/R. Grossert
W. Wiertz
zondag 19 november 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
33ste zondag d/h jaar
33ste zondag d/h jaar
33ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
J. Reurs/R. Grossert
W. Wiertz
 
zaterdag 25 november 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Christus Koning
Christus Koning
K. V.d. Wiele
J. Reurs
zondag 26 november 9.30
9.30
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Kloosterzande
Christus Koning
Christus Koning
Christus Koning
doop
J. Reurs
K. V.d. Wiele
J. Reurs
K. V.d. Wiele

Weekvieringen in de kapellen en kerken


Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand   19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43
Terhole 2de maandag van de maand 10.00 uur Notendijk 5 A

 

Overzicht voor de periode van  20 september t/m 29 november 2017
onder voorbehoud:

Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
woensdag 20 september 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 21 september 10.00 Graauw woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 22 september 19.00 Nieuw-Namen eucharistie W. Wiertz
maandag 25 september 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
dinsdag 26 september 19.00 Kapellebrug woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 27 september 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 28 september 10.30
19.30
Heikant
Hengstdijk
woord- en communieviering
woord- en communieviering
Ch. v.d. Walle
R. Grossert
dinsdag 3 oktober 9.30
14.00
19.00
Clinge
Heikant
Kapellebrug
woord- en communieviering
eucharistie
eucharistie
m.m.v. het koor uit Clinge
R. Grossert
W. Wiertz
P. Verbeek
woensdag 4 oktober 10.30
19.00
de Sterre
Hulst
Sterredienst
eucharistie
K. V.d. Wiele
W. Wiertz
vrijdag 6 oktober 18.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistie

J. Reurs
maandag 9 oktober 10.00
19.00
Terhole
Hengstdijk
woord- en communieviering
woord- en communieviering
R. Grossert
R. Grossert
dinsdag 10 oktober 19.00 Kapellebrug eucharistie, H. Maria Sterre der Zee team
woensdag 11 oktober 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 12 oktober 10.30 St Jansteen woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 13 oktober 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
maandag 16 oktober 9.30
19.00
Kapellebrug
Lamswaarde
herdenkingsviering
woord- en communieviering
R. Grossert
Ch. v.d. Walle
woensdag 18 oktober 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 19 oktober 10.00 Graauw woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 20 oktober 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 23 oktober 9.30
19.00
Heikant
werkgroep
herdenkingsdienst
woord en communieviering
R. Grossert
werkgroep
woensdag 25 oktober 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 27 oktober 19.00 Nieuw-Namen woord en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 1 november 10.30
19.00
de Sterre
Hulst
Sterredienst
Allerheiligen
K. V.d. Wiele
team
donderdag 2 november 10.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Graauw
Boschkapelle
Hulst
Kapellebrug
Koewacht
Lamswaarde
Nieuw-Namen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Ch. v.d. Walle
Ch. v.d. Walle
W. Wiertz
K. V.d. Wiele
werkgroep
R. Grossert/werkgroep
werkgroep
vrijdag 3 november 18.00
19.00
20.00
Hulst
Hulst
Hengstdijk
persoonlijke biecht
eucharistie
eucharistie

J. Reurs
W. Wiertz
dinsdag 7 november 9.30 Clinge woord- en communieviering met uitstelling R. Grossert
woensdag 8 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 9 november 10.30 St Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 10 november 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
maandag 13 november 10.00
19.00
Terhole
Hengstdijk
woord- en communieviering
woord- en communieviering
Ch. v.d. Walle
Ch. v.d. Walle
woensdag 15 november 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 16 november 10.00 Graauw woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 17 november 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 20 november 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 22 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 23 november 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 24 november
19.00
Kapellebrug
Nieuw-Namen
Caecilia-vesper
woord- en communieviering
R. Grossert
R. Grossert
maandag 27 november 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 29 november 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz