gezinsvieringen vieren

Adres: Steenstraat 2, Hulst

Tijden van vaste vieringen:

dagtijdviering
zondag 11.00 uur  eucharistie of wcv
woensdag 18.30 uur rozenkransgebed
woensdag 19.00 uur  eucharistie of wcv
1ste vrijdag van de maand 19.00 uur  eucharistie of wcv
2de vrijdag van de maand 15.00 uur kruisweg
3de vrijdag van de maand 19.00 uur stilteviering

 Overzicht voor de periode van 1 januari t/m 29 maart 2020
onder voorbehoud:

dagdatumtijdviering voorganger
woensdag 1 januari 11.00 Nieuwjaar/ Maria moeder Gods W. Wiertz
vrijdag 3 januari 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 5 januari 11.00 Openbaring des Heren J. Reurs
woensdag 8 januari 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 12 januari 11.00 Doop van de Heer W. Wiertz
woensdag 15 januari 19.00 eucharistie W. Wiertz
vrijdag 17 januari 19.00 stilteviering  
zondag 19 januari 11.00 2de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 22 januari 19.00 eucharistie J. Reurs
zaterdag 25 januari 19.00 opstapviering R. Grossert
zondag 26 januari 11.00
14.00
15.30
3de zondag d/h jaar - oecumene
doopviering
doopviering
R. Grossert/ds. Overduin
W. Wiertz
W. Wiertz
woensdag 29 januari 19.00 eucharistie W. Wiertz
zaterdag 1 februari 19.00 viering voor de vrijwilligers W. Wiertz
zondag 2 februari 11.00 4de zondag d/h jaar, Maria-Lichtmis
gregoriaans koor
J. Reurs
woensdag 5 februari 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 7 februari 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 9 februari 11.00 5de zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 12 februari 19.00 eucharistie W. Wiertz
zondag 16 februari 11.00 6de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 19 februari 19.00 eucharistie J. van Velthoven
vrijdag 21 februari 19.00 stilteviering  
zaterdag 22 februari 19.00 carnaval W. Wiertz
zondag 23 februari 11.00 7de zondag d/h jaar J. van Velthoven
woensdag 26 februari 19.00 Aswoensdag J. Reurs
zondag 1 maart 11.00
14.00
15.30
1ste zondag v/d 40-dagentijd
doopviering
doopviering
J. Reurs
J. van Velthoven
J. van Velthoven
woensdag 4 maart 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 6 maart   eucharistie J. Reurs
zondag 8 maart 11.00 2de zondag v/d 40-dagentijd W. Wiertz
woensdag 11 maart 19.00   W. Wiertz
zondag 15 maart 11.00 Circle of Life J. van Velthoven / R. Grossert
woensdag 18 maart 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 20 maart 12.00-0.00
19.00
24 uur voor de Heer
stilteviering
 
zaterdag 21 maart 0.00-12.00 24 uur voor de Heer  
zondag 22 maart 11.00
14.00
4de zondag v/d 40-dagentijd
doopschelpenviering
J. van Velthoven
K. Van de Wiele
woensdag 25 maart 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 29 maart 11.00 5de zondag v/d 40-dagentijd W. Wiertz

Dienbeurten


Overzicht voor de periode van  1 januari t/m 13 april 2020
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
woensdag 1 januari 11.00 Maria moeder Gods
Nieuwjaar
Ann, Bram en Eva
zondag 5 januari 11.00 Openbaring des Heren Ann en Eva
zondag 12 januari 11.00 Doop van de Heer Annemay en Stefan
zondag 19 januari 11.00 2de zondag d/h jaar Ann, Eva en Jeroen
zaterdag 25 januari 19.00 opstapviering Joris en Lukas
zondag 26 januari 11.00 3de zondag d/h jaar - oecumene -
zaterdag 1 februari 19.00 viering voor de vrijwilligers Ann, Eva
zondag 2 februari 11.00 4de zondag d/h jaar, Maria-Lichtmis Jeroen en Joris
zondag 9 februari 11.00 5de zondag d/h jaar Ann en Eva
zondag 16 februari 11.00 6de zondag d/h jaar Annemay, Lukas en Stefan
zaterdag 22 februari 19.00 carnaval -
zondag 23 februari 11.00 7de zondag d/h jaar Ann
woensdag 26 februari 19.00 Aswoensdag Bram en Eva
zondag 1 maart 11.00 1ste zondag v/d 40-dagentijd Annemay en Stefan
zondag 8 maart 11.00 2de zondag v/d 40-dagentijd Jeroen, Joris en Lukas
zondag 15 maart 11.00 Circle of Life Joris en Lukas
zondag 22 maart 11.00 4de zondag v/d 40-dagentijd Ann en Jeroen
zondag 29 maart 11.00 5de zondag v/d 40-dagentijd Annemay, Ann en Eva
zondag 5 april 11.00 Palmzondag Joris en Lukas
woensdag 8 april 19.00 chrismaviering  
donderdag 9 april 19.00 Witte Donderdag Ann en Jeroen
vrijdag 10 april 15.00
19.00
kruisweg
Goede Vrijdag
-
Annemay en Bram
zaterdag 11 april 21.00 paaswake Bram, Elyne en Julian
zondag 12 april 11.00 Pasen Jeroen, Joris en Lukas
maandag 13 april 11.00 2de paasdag Jeroen

Zangbeurten


Overzicht voor de periode van 22 december 2019 t/m 13 april 2020
onder voorbehoud.

dagdatumtijdvieringkoor/samenzangcantor
zondag 22 december 11.00 4de zondag van de advent Basiliekkoor  
dinsdag 24 december 19.00
22.00
kerstavond
kerstnacht
Wal-Noten
Cantorij
 
woensdag 25 december 11.00 Kerstmis Dameskoor  
donderdag 26 december 11.00 2de kerstdag Harmonie  
zondag 29 december 11.00 H. Familie Samenzang J. Klok
woensdag 1 januari 11.00 Maria moeder Gods
Nieuwjaar
Basiliekkoor  
zondag 5 januari 11.00 Openbaring des Heren Samenzang P. Mangnus
zondag 12 januari 11.00 Doop van de Heer Samenzang P. van Gorsel
zondag 19 januari 11.00 2de zondag d/h jaar Cantorij  
zaterdag 25 januari 19.00 opstapviering vormsel Wal-Noten  
zondag 26 januari 11.00 oecumenische viering Dameskoor  
zaterdag 1 februari 19.00 vrijwilligersviering Samenzang P. Mangnus 
zondag 2 februari 11.00 Maria-Lichtmis Gregoriuskoor  
zondag 9 februari 11.00 5de zondag door het jaar Cantorij  
zondag 16 februari 11.00 6de zondag door het jaar Basiliekkoor  
zaterdag 22 februari 19.00 carnaval Harmonie  
zondag 23 februari 11.00 7de zondag door het jaar Dameskoor  
woensdag 26 februari 19.00 Aswoensdag Dameskoor  
zondag 1 maart 11.00 1ste zondag v/d 40-dagentijd Samenzang P. van Gorsel 
zondag 8 maart 11.00 2de zondag v/d 40-dagentijd Basiliekkoor  
zondag 15 maart 11.00 Circle of Life Wal-Noten + Dameskoor  
zondag 22 maart 11.00 4de zondag v/d 40-dagentijd Cantorij  
zondag 29 maart 11.00 5de zondag v/d 40-dagentijd Samenzang J. Klok
zondag 5 april 11.00 Palmzondag Wal-Noten  
woensdag 8 april 19.00 Chrismaviering Koren Hulst  
donderdag 9 april 19.00 Witte Donderdag koor Clinge/de Klinge  
vrijdag 10 april 15.00
19.00
kruisweg
Goede Vrijdag
Dameskoor
koor van Boschkapelle
 
zaterdag 11 april 21.00 paaswake Cantorij  
zondag 12 april 11.00 Pasen Dameskoor  
maandag 13 april 11.00 2de paasdag Basiliekkoor  

Kosterbeurten


Overzicht voor de periode van 15 januari t/m 15 april 2020
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
woensdag 15 januari 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 19 januari 11.00 2de zondag d/h jaar R. Ivens
woensdag 22 januari 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
zaterdag 25 januari 19.00 opstapviering E.v.d. Manacker
zondag 26 januari 11.00 3de zondag d/h jaar - oecumenee A. Clyncke
woensdag 29 januari 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
zaterdag 1 februari 19.00 viering voor de vrijwilligers E.,v.d.Manacker
zondag 2 februari 11.00 Maria-Lichtmis A. Gerres
woensdag 5 februari 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
vrijdag 7 februari 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 9 februari 11.00 5de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 12 februari 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
zondag 16 februari 11.00 6de zondag d/h jaar R. Ivens
woensdag 19 februari 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
zaterdag 22 februari 19.00 carnaval E.v.d.Manacker
zondag 23 februari 11.00 7de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 26 februari 19.00 Aswoensdag E. v.d. Manacker
zondag 1 maart 11.00 1ste zondag v/d 40-dagentijdjd A. Clyncke
woensdag 4 maart 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
vrijdag 6 maart 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
zondag 8 maart 11.00 2de zondag v/d 40-dagentijd R. Ivens
woensdag 11 maart 19.00  eucharistie E.v.d. Manacker
zondag 15 maart 11.00 Circle of Life A. Clyncke
woensdag 18 maart 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
vrijdag 20 maart 12.00-0.00 24 uur voor de Heer E. v.d. Manacker
zaterdag 21 maart 0.00-12.00 24 uur voor de Heer E. v.d. Manacker
zondag 22 maart 11.00 4de zondag v/d 40-dagentijd A. Gerres
woensdag 25 maart 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
zondag 29 maart 11.00 5de zondag v/d 40-dagentijd R. Ivens
woensdag 1 april 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker
vrijdag 3 april 19.00 eucharistie E.v.d.Manacker
zondag 5 april 11.00 Palmzondag A. Clyncke
woensdag 8 april 19.00 chrismaviering Alle kosters
donderdag 9 april 19.00 Witte Donderdag E.v.d.Manacker
vrijdag 10 april 15.00
19.00
kruisweg
Goede Vrijdag
E.v.d.Manacker
E.v.d.Manacker
zaterdag 11 april 21.00 paaswake A. Clyncke/A. Gerres
zondag 12 april 11.00 Pasen R. Ivens
maandag 13 april 11.00 2de paasdag E.v.d.Manacker
woensdag 15 april 19.00 eucharistie E.v.d. Manacker

Beurten voor het openen en sluiten van de basiliek


Overzicht voor de periode van 18 november 2019 t/m 20 januari 2020
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
47 18 november 24 november George
48 25 november 1 december Walter
49 2 december 8 december Emmy
50 9 december 15 december Monique/Emmy sluiten
51 16 december 22 december Corrie en Emiel
52 23 december 29 december Kees
1 30 december 5 januari George
2 6 januari 12 januari Walter
3 13 januari 19 januari Emmy
4 20 januari 26 januari Monique/Emmy sluiten

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248