gezinsvieringen vieren

Adres: Steenstraat 2, Hulst

Tijden van vaste vieringen:

dagtijdviering
zondag 11.00 uur  eucharistie of wcv
woensdag 18.30 uur rozenkransgebed
woensdag 19.00 uur  eucharistie of wcv
1ste vrijdag van de maand  varieert  persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand 19.00 uur  eucharistie of wcv
2de vrijdag van de maand 15.00 uur kruisweg
3de vrijdag van de maand 19.00 uur stilteviering

 Overzicht voor de periode van 10 maart t/m 28 april 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdviering voorganger
zondag 10 maart 11.00
14.00
1ste zondag v/d 40-dagentijd
doopschelpviering
W. Wiertz
K. Van de Wiele
woensdag 13 maart 19.00 eucharistie J. van Velthoven
vrijdag 15 maart 19.00 stilteviering  
zondag 17 maart 11.00 2de zondag v/d 40-dagentijd W. Wiertz
woensdag 20 maart 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 24 maart 11.00
14.00
15.30
3de zondag v/d 40-dagentijd
doop
doop
J. Reurs
W. Wiertz
W. Wiertz
woensdag 27 maart 19.00 eucharistie W. Wiertz
zondag 31 maart 11.00 4de zondag v/d 40-dagentijd T. Verbraecken
woensdag 3 april 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 5 april 18.00
19.00
persoonlijke biecht
eucharistie

J. Reurs
zondag 7 april 11.00 5de zondag v/d 40-dagentijd J. Reurs
woensdag 10 april 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 14 april 11.00
14.00
15.30
Kennismakingsviering
doop
doop
J. Reurs en M. Dieleman
R. Grossert
R. Grossert
woensdag 17 april 19.00 eucharistie J. Reurs
donderdag 18 april 19.00 Witte Donderdag pastoraal team
vrijdag 19 april 15.00
19.00
kruisweg
Goede Vrijdag
W. Wiertz
pastoraal team
zaterdag 20 april 21.00 paaswake pastoraal team
zondag 21 april 11.00 Pasen J. Reurs
maandag 22 april 11.00 2de paasdag W. Wiertz
woensdag 24 april 19.00 eucharistie W. Wiertz
zondag 28 april 11.00
15.00
Beloken Pasen
zondag van Barmhartigheid
J. Reurs
T. Verbraecken

Dienbeurten


Overzicht voor de periode van  6 janauri t/m 28 april 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 6 januari 11.00 uur Openbaring des Heren Bram, Jeroen en Joris
zondag 13 januari 11.00 uur Doop van de Heer Elyne en Jeroen
zaterdag 19 januari 19.00 uur 2de zondag d/h jaar,
vrijwilligersavond
Ann en Nicolas
zondag 20 januari 11.00 uur oecumenische viering geen misdienaars
zondag 27 januari 11.00 uur 3de zondag d/h jaar Joris en Lukas
zondag 3 februari 11.00 uur 4de zondag d/h jaar Elyne en Eva
zondag 10 februari 11.00 uur 5de zondag d/h jaar Ann en Bram
zondag 17 februari 11.00 uur 6de zondag d/h jaar Jeroen en Lukas
zaterdag 23 februari 19.00 uur opstapviering vormelingen Lukas en Nicolas
zondag 24 februari 11.00 uur 7de zondag d/h jaa Elyne en Nicolas
zaterdag 2 maart 19.00 uur carnavalsviering  
zondag 3 maart 11.00 uur 8ste zondag d/h jaar Jeroen en Nicolas
woensdag 6 maart 19.00 uur Aswoensdag Eva en Ann
zondag 10 maart 11.00 uur 1ste zondag v/d 40-dagentijd Julian en Joris
zondag 17 maart 11.00 uur 2de zondag v/d 40-dagentijd Eva en Jeroen
zondag 24 maart 11.00 uur 3de zondag v/d 40-dagentijd Ann en Nicolas
zondag 31 maart 11.00 uur 4de zondag v/d 40-dagentijd Elyne en Jeroen
zondag 7 april 11.00 uur 5de zondag v/d 40-dagentijd Joris en Lukas
zondag 14 april 11.00 uur Palmzondag Julian en Nicolas
donderdag 18 april 19.00 uur Witte Donderdag Bram en Jeroen
vrijdag 19 april
15.00
19.00 uur
kruisweg
Goede Vrijdag

Eva en Ann
zaterdag 20 april 21.00 uur paaswake Julian/Elyne/Bram/Eva
zondag 21 april 11.00 uur Pasen Jeroen/Joris/Lukas
maandag 22 april 11.00 uur 2de paasdag Geen misdienaars
zondag 28 april 11.00 uur
15.00 uur
Beloken Pasen
Barmhartigheidszondag
Ann/Bram en Nicolas
Jeroen

Zangbeurten


Overzicht voor de periode van 10 maart t/m 28 april 2019
onder voorbehoud.

dagdatumtijdvieringkoor/samenzangcantor
zondag 10 maart 11.00 1stezondag v/d 40-dagentijd Samenzang P. Mangnus
zondag 17 maart 11.00 2de zondag v/d 40-dagentijd Dameskoor  
zondag 24 maart 11.00 3de zondag v/d 40-dagentijd Basiliekkoor  
zondag 31 maart 11.00 4de zondag v/d 40-dagentijd Cantorij  
zondag 7 april 11.00 5de zondag v/d 40-dagentijd Samenzang J. Klok
zondag 14 april 11.00 Palmzondag Wal-Noten  
donderdag 18 april 19.00 Witte Donderdag koor van Clinge
/ De Klinge
 
vrijdag 19 april 15.00
19.00
kruisweg
Goede Vrijdag
Dameskoor
Parochiekoor
 
zaterdag 20 april 21.00 paaswake Cantorij  
zondag 21 april 11.00 Pasen Dameskoor  
maandag 22 april 11.00 2de paasdag Basiliekkoor  
zondag 28 april 11.00
15.00
Beloken Pasen
Barmhartigheidszondag
Samenzang
Orgelspel
P. van Gorsel

 

 


Kosterbeurten


Overzicht voor de periode van 9 januari t/m 28 april 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
woensdag 9 januari 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 13 januari 11.00 uur Doop van de Heer A. Gerres
woensdag 16 januari 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zaterdag 19 januari 19.00 uur 2de zondag d/h jaar,
vrijwilligersavond
A. Gerres
zondag 20 januari 11.00 uur oecumenische viering A. Clyncke
woensdag 23 januari 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 27 januari 11.00 uur 3de zondag d/h jaar A. Gerres
woensdag 30 januari 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 1 februari 19.00 uur persoonlijke biecht
eucharistie
E. v.d. Manacker
zondag 3 februari 11.00 uur 4de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 6 februari 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 10 februari 11.00 uur 5de zondag d/h jaar A. Gerres
woensdag 13 februari 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 17 februari 11.00 uur 6de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 20 februari 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zaterdag 23 februari 19.00 uur opstapviering  
zondag 24 februari 11.00 uur 7de zondag d/h jaar A. Gerres
woensdag 27 februari 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 1 maart 19.00 uur persoonlijke biecht
eucharistie
E. v.d. Manacker
zaterdag 2 maart 19.00 uur carnavalsviering A. Gerres
zondag 3 maart 11.00 uur 8ste zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 6 maart 19.00 uur Aswoensdag E. v.d. Manacker
zondag 10 maart 11.00 uur 1ste zondag v/d 40-dagentijd A. Gerres
woensdag 13 maart 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 17 maart 11.00 uur 2de zondag v/d 40-dagentijd A. Clyncke
woensdag 20 maart 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 24 maart 11.00 uur 3de zondag v/d 40-dagentijd A. Gerres
woensdag 27 maart 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 31 maart 11.00 uur 4de zondag v/d 40-dagentijd A. Clyncke
woensdag 3 april 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 5 april 19.00 uur persoonlijke biecht
eucharistie
E. v.d. Manacker
zondag 7 april 11.00 uur 5de zondag v/d 40-dagentijd A. Gerres
woensdag 10 april 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 14 april 11.00 uur Palmzondag A. Clyncke
woensdag 17 april 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
donderdag 18 april 19.00 uur Witte Donderdag A. Gerres
vrijdag 19 april 15.00 uur
19.00 uur
kruisweg
Goede Vrijdag
A. Gerres
A. Gerres
zaterdag 20 april 21.00 uur paaswake A. Clyncke
zondag 21 april 11.00 uur Pasen A. Gerres
maandag 22 april 11.00 uur 2de paasdag A. Gerres
woensdag 24 april 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 28 april 11.00 uur
15.00 uur
Beloken Pasen
zondag van Barmhartigheid
A. Clyncke
A. Gerres

Beurten voor het openen en sluiten van de basiliek


Overzicht voor de periode van 19 november 2018 t/m 27 januari 2019
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
47 19 november 25 november Emmy
48 25 november 2 december Monique/Emmy sluiten
49 2 december 9 december Corrie en Emiel
50 9 december 16 december George
51 16 december 23 december Jo en Ria
52 23 december 30 december Kees
1 30 december 6 januari Walter
2 6 januari 13 januari Emmy
3 15 januari 20 januari Monique/Emmy sluiten
4 21 januari 27 januari Corrie en Emiel

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Ria en Jo Everaert 313494  
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  
Jan de Theije 313106