gezinsvieringen vieren

Adres: Steenstraat 2, Hulst

Tijden van vaste vieringen:

dagtijdviering
zondag 11.00 uur  eucharistie of wcv
woensdag 18.30 uur rozenkransgebed
woensdag 19.00 uur  eucharistie of wcv
1ste vrijdag van de maand  varieert  persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand 19.00 uur  eucharistie of wcv
2de vrijdag van de maand 15.00 uur kruisweg
3de vrijdag van de maand 19.00 uur stilteviering

 Overzicht voor de periode van 11 juli t/m 29 augustus 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorganger
woensdag 11 juli 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
W. Wiertz
vrijdag 13 juli 15.00 kruisweg gebedsgroep
zondag 15 juli 11.00 15de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 18 juli 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 20 juli 19.00 stilteviering  
zondag 22 juli 11.00 16de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 25 juli 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
W. Wiertz
zondag 29 juli 11.00 17de zondag d/h jaar K. V.d. Wiele
woensdag 1 augustus 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 3 augustus 18.00
19.00
persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand
J. Reurs
zondag 5 augustus 11.00 18de zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 8 augustus 19.00 eucharistieviering J. Reurs
vrijdag 10 augustus 15.00 kruisweg gebedsgroep
zondag 12 augustus 11.00 19de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 15 augustus 19.00 Maria-Tenhemelopneming W. Wiertz
vrijdag 17 augustus 19.00 stilteviering  
zondag 19 augustus 11.00 20ste zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 22 augustus 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
W. Wiertz
zondag 26 augustus 11.00 21ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 29 augustus 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs

Dienbeurten


Overzicht voor de periode van  1 juli t/m 30 september 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 1 juli 11.00 13de zondag d/h jaar
parochiedag in Koewacht
-
zondag 8 juli 11.00 14de zondag d/h jaar Elyne en Nicolas
zondag 15 juli 11.00 15de zondag d/h jaar Jeroen en Nicolas
zondag 22 juli 11.00 16de zondag d/h jaar Jeroen, Joris en Lukas
zondag 29 juli 11.00 17de zondag d/h jaar Joris en Lukas
zondag 5 augustus 11.00 18de zondag d/h jaar Koster en Nicolas
zondag 12 augustus 11.00 19de zondag d/h jaar Bram, Eva en Ann
woensdag 15 augustus 19.00 Maria-Tenhemelopneming Koster en Nicolas
zondag 19 augustus 11.00 20ste zondag d/h jaar Jeroen e nBram
zondag 26 augustus 11.00 21ste zondag d/h jaar Eva en Ann
zondag 2 september 11.00 22ste zondag d/h jaar Jeroen en Nicolas
zondag 9 september 11.00 23ste zondag d/h jaar Julian, Joris en Lukas
zondag 16 september 11.00 24ste zondag d/h jaar
radio Maria
Bram en Eva
zondag 23 september 10.30 25ste zondag d/h jaar KRO Julian, Elyne en Ann
zondag 30 september 11.00 26ste zondag d/h jaar Joris en Lukas

Zangbeurten


Overzicht voor de periode van 15 juli t/m 28 oktober 2018
onder voorbehoud.

dagdatumtijdvieringkoor/samenzangcantor
zondag 15 juli 11.00 15de zondag d/h jaar Basiliekkoor  
zondag 22 juli 11.00 16de zondag d/h jaar Samenzang  P. van Gorsel
zondag 29 juli 11.00 17de zondag d/h jaar Basiliekkoor  
zondag 5 augustus 11.00 18de zondag d/h jaar Samenzang J. Klok
zondag 12 augustus 11.00 19de zondag d/h jaar Samenzang P. van Gorsel
woensdag 15 augustus 19.00 Maria-Tenhemelopneming Dameskoor  
zondag 19 augustus 11.00 20ste zondag d/h jaar Samenzang P. Mangnus
zondag 26 augustus 11.00 21ste zondag d/h jaar Samenzang J. Klok
zondag 2 september 11.00 22ste zondag d/h jaar Samenzang P. van Gorsel
zondag 9 september 11.00 23ste zondag d/h jaar Dameskoor  
zondag 16 september 11.00 24ste zondag d/h jaar
radio Maria
Basiliekkoor  
zondag 23 september 10.30 25ste zondag d/h jaar KRO gezamenlijke koren  
zondag 30 september 11.00 26ste zondag d/h jaar Jeugdkoor  
zondag 7 oktober 11.00 27ste zondag d/h jaar Cantorij  
woensdag 10 oktober 19.00 H. Maria Sterre der Zee Dameskoor  
zondag 14 oktober 11.00 28ste zondag d/h jaar
Gerardus v. Majella
Basiliekkoor  
zondag 21 oktober 11.00 29ste zondag d/h jaar Samenzang P. Mangnus
zondag 28 oktober 11.00 30ste zondag d/h jaar Samenzang J. Klok

Kosterbeurten


Overzicht voor de periode van 2 mei t/m 29 juli 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
woensdag 2 mei 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 4 mei 18.45 uur dodenherdenking E. v.d. Manacker
zondag 6 mei 11.00 uur 6de zondag van Pasen A. Gerres
woensdag 9 mei 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
donderdag 10 mei 11.00 uur Hemelvaart A. Gerres
zondag 13 mei 11.00 uur naviering A. Gerres
woensdag 16 mei 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 20 mei 11.00 uur Pinksteren A. Clyncke
maandag 21 mei 11.00 uur 2de pinksterdag A. Gerres
woensdag 23 mei 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 27 mei 11.00 uur H. Drie-eenheid A. Gerres
woensdag 30 mei 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 1 juni 19.00 uur 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 3 juni 11.00 uur Sacramentsdag A. Clyncke
woensdag 6 juni 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 10 juni 11.00 uur 10de zondag d/h jaar A. Gerres
woensdag 13 juni 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zaterdag 16 juni 11.00 uur priesterwijding T. Kouijzer A. Clyncke/ A. Gerres
zaterdag 16 juni 19.00 uur vormsel A. Clyncke/ A. Gerres
zondag 17 juni 11.00 uur 11de zondag d/h jaar A. Gerres
woensdag 20 juni 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 24 juni 11.00 uur 12de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 27 juni 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 1 juli pastoraal team 13de zondag d/h jaar parochiedag -
-woensdag 4 juli 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 6 juli 19.00 uur 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 8 juli 11.00 uur 14de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 11 juli 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 15 juli 11.00 uur 15de zondag d/h jaar A. Gerres
woensdag 18 juli 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 22 juli 11.00 uur 16de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 25 juli 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 29 juli 11.00 uur 17de zondag d/h jaar A. Gerres

Beurten voor het openen en sluiten van de basiliek


Overzicht voor de periode van 14 augustus 2017 t/m 15 januari 2018
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
33 14 augustus 20 augustus Corrie en Emiel
34 21 augustus 27 augustus Kees
35 28 augustus 3 september Ria en Jo
36 4 september 10 september Emmy
37 11 september 17 september George
38 18 september 24 september Walter
39 25 september 1 oktober Jan
40 2 oktober 8 oktober Monique
41 9 oktober 15 oktober Corrie en Emiel
42 16 oktober 22 oktober Kees
43 23 oktober 29 oktober Ria en Jo
44 30 oktober 5 november Emmy
45 6 november 12 november George
46 13 november 19 november Walter
47 20 november 26 november Jan
48 27 november 3 december Monique/Jo en Ria sluiten
49 4 december 10 december Corrie en Emiel
50 11 december 17 december Kees
51 18 december 24 december Jan
52 25 december 31 december George
1 1 januari 7 januari Walter
2 8 januari 14 januari Emmy
3 15 januari 21 januari Jan

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Ria en Jo Everaert 313494  
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  
Jan de Theije 313106