gezinsvieringen vierenTijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Heikant 4de donderdag van de oneven maand 10.30 uur Julianastraat 16
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda,
Wilhelminastraat 43
Kapellebrug     Gentsevaart

 
Overzicht voor de periode van 4 januari t/m 29 maart 2020
onder voorbehoud:

dag   datum     tijd           plaats       vieringvoorganger
zaterdag 4 januari 19.00 Koewacht Poolse viering S. Klim
zondag 5 januari 9.30 Koewacht Openbaring des Heren J. Reurs
donderdag 9 januari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering K. Van de Wiele
zondag 12 januari 9.30 Koewacht Doop van de Heer J. Reurs
zondag 19 januari 9.30 Koewacht 2de zondag d/h jaar W. Wiertz
donderdag 23 januari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. Van de Wiele
zondag 26 januari 9.30 Koewacht 3de zondag d/h jaar werkgroep
zaterdag 1 februari 19.00 Koewacht Poolse viering S. Klim
zondag 2 februari 9.30 Koewacht 4de zondag d/h jaar, Maria-Lichtmis T. Verbraeken
zondag 9 februari 9.30 Koewacht opstapviering vormsel R. Grossert
donderdag 13 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
zondag 16 februari 9.30 Koewacht 6de zondag d/h jaar J. Reurs
zondag 23 februari 9.30 Koewacht 7de zondag d/h jaar N. Pollet
woensdag 26 februari 19.00 Koewacht Aswoensdag T. Verbraeken
zondag 1 maart 9.30 Koewacht 1ste zondag v/d 40-dagentijd K. Van de Wiele
zaterdag 7 maart 19.00 Koewacht Poolse viering S. Klim
zondag 8 maart 9.30 Koewacht 2de zondag v/d 40-dagentijd W. Wiertz
donderdag 12 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
zondag 15 maart 9.30 Koewacht 3de zondag v/d 40-dagentijd K. Van de Wiele
zondag 22 maart 9.30 Koewacht kennismakingsviering EHC K. Van de Wiele
woensdag 25 maart 10.30 Kapellebrug Maria-Boodschap, Gregoriaans koor R. Grossert
donderdag 26 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering K. Van de Wiele
zaterdag 28 maart 19.00 Koewacht Poolse viering S. Klim
zondag 29 maart 9.30 Koewacht 5de zondag v/d 40-dagentijd W. Wiertz
 

Bijzondere viering op de liturgie kalender 2017 in Koewacht

Onderstaande themavieringen vormen onderdeel van de algehele liturgische jaarkalender.
Het Sint-Cecilia koor ondersteund eveneens elke reguliere weekendviering.

datumactiviteitm.m.v.
1 maart Aswoensdag viering Liturgie werkgroep + Koor
19 maart kennismakingsviering communicanten Pastoraal team
26 maart solozang: ‘Ave-Maria', ‘De Zee', … Vanessa Ghoos + Koor
9 april opstapviering vormelingen Liturgie werkgroep
11 april paasviering in ‘De Lange Akkers' Sint-Cecilia Koor
13 april Wittedonderdagviering in de kerk Basisschool ‘de Vlaswiek'
16 april paasvuur i.s.m. 10er club St. Jansteen St.Jansteen - Koewacht
23 april eerste heilige communie Liturgie werkgroep
8 mei kermisviering Liturgie werkgroep + Koor
25 mei Hemelvaart viering Liturgie werkgroep + Koor
4 juni pinksterviering Liturgie werkgroep + Koor
16 juni vormselviering Liturgie werkgroep
25 juni solozang: ‘Zeg me dat het niet zo is'  Vanessa Ghoos + Koor
4 september kermis- en intentieviering overledenen Koor en werkgroep + Koor
16 september thema bijeenkomst ‘Tieners Onderweg' Jeugdorkestje
8 oktober gospelviering Karibuni zangroep
2 november Allerzielen viering Liturgie werkgroep + Koor
17 december kerstsamenzang Sint-Cecilia + Seniorenkoor
19 december kerstbezinning in ‘De Lange Akkers' Koor + werkgroep
24 december kindje wiegen met grensbewoners   Liturgie werkgroep
24 december Kerstavond viering Liturgie werkgroep + Koor
25 december 1ste kerstdag viering Liturgie werkgroep + koor

 

Overzicht van de zangbeurten van het St. Gregoriuskoor in 2020:

dagdatumtijdplaatsviering
zondag 2 februari 11.00 Hulst Maria-Lichtmis
woensdag 25 maart 10.30 Kapellebrug Maria-Boodschap
vrijdag 10 april 15.00 Kapellebrug kruisweg
zondag 3 mei 10.30 Blaauwe Hoeve 3d e zondag van Pasen
zondag 31 mei 9.30 Koewacht Pinksteren
woensdag 24 juni 10.30 Kapellebrug Johannes de Doper
woensdag 24 juni 17.00 Kapellebrug vesper Johannes de Doper
zaterdag 15 augustus 10.30 Kapellebrug Maria-Tenhemelopneming
dinsdag 15 september 10.30 Kapellebrug Maria van Smarten
maandag 19 oktober 9.30 Kapellebrug overledenen Kapellebrug.
maandag 26 oktober 9.30. Heikant overledenen Heikant
maandag 2 november 19.00 Kapellebrug Allerzielen
zaterdag 21 november 17.00 Kapellebrug vesper St. Caecilia
dinsdag 8 december 10.30 Kapellebrug Maria Onbevlekt Ontvangen