gezinsvieringen vieren

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 9.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken

Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Vogelwaarde  zaterdag   19.00 uur    Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 15 augustus t/m 29 september 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
donderdag 15 augustus 10.00
10.30

19.00
Graauw
Kapellebrug

Hulst
Maria-Tenhemelopneming
Maria-Tenhemelopneming
+ Gregoriaans koor
Maria-Tenhemelopneming
K. Van de Wiele
W. Wiertz

W. Wiertz
zaterdag 17 augustus 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
20ste zondag d/h jaar
20ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
R. Grossert
zondag 18 augustus 9.30

9.30
11.00
Kloosterzande

Koewacht
Hulst
20ste zondag d/h jaar
+ processie Mariakapel
20ste zondag d/h jaar
20ste zondag d/h jaar
R. Grossert

W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 24 augustus 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
21ste zondag d/h jaar
21ste zondag d/h jaar
R. Grossert
J. Reurs
zondag 25 augustus 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
21ste zondag d/h jaar
21ste zondag d/h jaar
21ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
werkgroep
J. Reurs
zaterdag 31 augustus 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
22ste zondag d/h jaar
22ste zondag d/h jaar
K. Van de Wiele
W. Wiertz
zondag 1 september 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Hulst
22ste zondag d/h jaar
22ste zondag d/h jaar
22ste zondag d/h jaar
doop
doop
K. Van de Wiele
J. Reurs
J. Reurs
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 7 september 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
23ste zondag d/h jaar
23ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
R. Grossert
zondag 8 september 9.30
9.30
10.30

11.00
Kloosterzande
Koewacht
Nieuw-Namen

Hulst
23ste zondag d/h jaar
23ste zondag d/h jaar
23ste zondag d/h jaar,
wijding Joseph broodjes
23ste zondag d/h jaar
R. Grossert
werkgroep
W. Wiertz

J. Reurs
zaterdag 14 september 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
24ste zondag d/h jaar
24ste zondag d/h jaar
N. Polet
W. Wiertz
zondag 15 september 9.30
9.30
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Kloosterzande
24ste zondag d/h jaar
24ste zondag d/h jaar
24ste zondag d/h jaar
doop
W. Wiertz
J. Reurs
W. Wiertz
R. Grossert
zaterdag 21 september 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
25ste zondag d/h jaar
25ste zondag d/h jaar,
H. Gerulphus
R. Grossert
J. Reurs
zondag 22 september 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
25ste zondag d/h jaar
25ste zondag d/h jaar
25ste zondag d/h jaar
T. Verbraeken
R. Grossert
T. Verbraeken
zaterdag 28 september 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
26ste zondag d/h jaar
26ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
T. Verbraeken
zondag 29 september 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
26ste zondag d/h jaar
26ste zondag d/h jaar
26ste zondag d/h jaar
J. v. Velthoven
W. Wiertz
J. v. Velthoven

 

Weekvieringen in de kapellen en kerken

Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand  19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43

 

Overzicht voor de periode van  12 augustus t/m 27 september 2019
onder voorbehoud:

dag datum tijd   plaats  vieringvoorganger
maandag 12 augustus 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering R. Grossert
dinsdag 13 augustus 19.00 Kapellebrug woord- en communieviering K. Van de Wiele
woensdag 14 augustus 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 15 augustus 10.00
10.30

19.00
Graauw
Kapellebrug

Hulst
Maria-Tenhemelopneming
Maria-Tenhemelopneming+ Gregoriaans koor
Maria-Tenhemelopneming
K. Van de Wiele
W. Wiertz

W. Wiertz
vrijdag 16 augustus 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 augustus 19.00 Lamswaarde eucharistie + processie Mariakapel W. Wiertz
dinsdag 20 augustus 19.00 Kapellebrug eucharistie W. Wiertz
woensdag 21 augustus 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 augustus 10.30 Heikant eucharistie J. van Velthoven
vrijdag 23 augustus 19.00 Nieuw-Namen eucharistie W. Wiertz
maandag 26 augustus 9.00 Hengstdijk herdenkingsviering K. Van de Wiele
dinsdag 27 augustus 19.00 Kapellebrug eucharistie J. van Velthoven
woensdag 28 augustus 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
maandag 2 september 9.30 Koewacht herdenkingsviering W. Wiertz
dinsdag 3 september 9.30
19.00
Clinge
Kapellebrug
eucharistie
woord- en communieviering
W. Wiertz
K. Van de Wiele
woensdag 4 september 19.00 Hulst eucharistie J. van Velthoven
vrijdag 6 september 18.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistie

W. Wiertz
maandag 9 september 9.30
10.00
19.00
Boschkapelle
Nieuw-Namen
Hengstdijk
herdenkingsviering
herdenkingsviering
eucharistie
R. Grossert
W. Wiertz
W. Wiertz
dinsdag 10 september 19.00 Kapellebrug woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 11 september 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 12 september 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 16 september 9.00 Lamswaarde woord- en communieviering, H. Cornelis R. Grossert
dinsdag 17 september 19.00 Kapellebrug eucharistie J. van Velthoven
woensdag 18 september 19.00 Hulst eucharistie J. van Velthoven
donderdag 19 september 10.00
19.30
Graauw
Hengstdijk
eucharistie
Taizéviering
J. van Velthoven
R. Grossert
vrijdag 20 september 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 23 september 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
dinsdag 24 september 19.00 Kapellebrug eucharistie W. Wiertz
woensdag 25 september 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 26 september 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 27 september 19.00 Nieuw-Namen eucharistie W. Wiertz






































































































































































































































































Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 maart 14.00

19.00
Hulst

Hulst
persoonlijke biecht

eucharistiearistie


J. Reurs
dinsdag 6 maart 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 8 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 maart 15.00

19.00
kruisweg

Nieuw-Namen
kruisweg

woord- en communieviering
gebedsgroep

werkgroep
maandag 12 maart 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
woord- en communieviering

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 15 maart 10.00

19.30
Graauw

Hengstdijk
w&c viering

Taizéviering
Ch. v.d. Walle

R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 16 maart 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 maart 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 21 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
Palmzondag

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 22 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 maart 19.00 Nieuw-Namen   W. Wiertz
maandag 26 maart 19.00 Hengstdijk boeteviering W. Wiertz/R. Grossert
woensdag 28 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 29 maart 10.30

19.00
St. Jansteen

Hulst
woord- en communieviering

Witte Donderdag
K. V.d. Wiele

pastoraal team
vrijdag 30 maart 15.00

15.00

15.00

15.00

15.00


15.00

19.00
Boschkapelle

Clinge

Hengstdijk

Hulst

Kapellebrug


Kloosterzande

Hulst
kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg & Gregoriaans

koor St. Jansteen

kruisweg

Goede Vrijdag
werkgroep

werkgroep

werkgroep

W. Wiertz

werkgroep


K. V.d. Wiele

pastoraal team