gezinsvieringen vieren

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 9.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken

Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Boschkapelle  zaterdag   19.00 uur    Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 20 oktober t/m 30 december 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
zaterdag 20 oktober 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
29ste zondag d/h jaar
29ste zondag d/h jaar
J. Reurs
K. V.d. Wiele
zondag 21 oktober 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
29ste zondag d/h jaar
29ste zondag d/h jaar
29ste zondag d/h jaar
J. Reurs  
J. van Velthoven
J. Reurs
zaterdag 27 oktober 14.30
19.00
19.00
Clinge
Boschkapelle
Clinge
doop
30ste zondag d/h jaar
Allerzielen
K. V.d. Wiele
J. Reurs
K. V.d. Wiele
zondag 28 oktober 9.30

9.30
11.00

Kloosterzande

Koewacht
Hulst
Nieuw-Namen
Allerzielen

30ste zondag d/h jaar
30ste zondag d/h jaar
doop
K. V.d. Wiele +
werkgroep
J. Reurs
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 1 november 19.00 Hulst Allerheiligen pastoraal team
vrijdag 2 november 10.00
16.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Graauw
Hulst
Hengstdijk
Hulst
Kapellebrug
Koewacht
Lamswaarde
Nieuw-Namen
Allerzielen
persoonlijke biecht
Allerzielen
Allerzielen + Gregoriaans koor
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
K. V.d. Wiele
W. Wiertz
J. Reurs
W. Wiertz
K. V.d. Wiele
werkgroep
R. Grossert +werkgroep
zaterdag 3 november 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
31ste zondag d/h jaar
31ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
K. V.d. Wiele
zondag 4 november 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
31ste zondag d/h jaar
31ste zondag d/h jaar
31ste zondag d/h jaar
J. Reurs  
J. van Velthoven
J. Reurs
zaterdag 10 november 19.00 Boschkapelle
Clinge
32ste zondag d/h jaar
32ste zondag d/h jaar
R. Grossert
W. Wiertz
zondag 11 november 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht wg
Hulst
Hulst
Hulst
32ste zondag d/h jaar, H Martinus
32ste zondag d/h jaar
32ste zondag d/h jaar
doop
doop
H. Martinus W. Wiertz
werkgroep
W. Wiertz
R. Grossert
R. Grossert
zaterdag 17 november 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
33ste zondag d/h jaar
33ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
J. Reurs
zondag 18 november 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
33ste zondag d/h jaar
33ste zondag d/h jaar
33ste zondag d/h jaar
J. Reurs
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 24 november 17.00

19.00
19.00
Kapellebrug

Boschkapelle
Clinge
vesper H. Cecilia +
Gregoriaans koor St. Jansteen
Christus Koning
Christus Koning
R. Grossert

J. Reurs
werkgroep
zondag 25 november 9.30
9.30
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Kloosterzande
Christus Koning
Christus Koning
Christus Koning
doop
J. van Velthoven
J. Reurs
J. Reurs
K. V.d. Wiele
zaterdag 1 december 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
1ste zondag van de advent
1ste zondag van de advent
J. Reurs
W. Wiertz
zondag 2 december 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
1ste zondag van de advent
1ste zondag van de advent
1ste zondag van de advent
werkgroep
J. Reurs
J. van Velthoven
zaterdag 8 december 10.30
19.00
19.00
Kapellebrug
Boschkapelle
Clinge
euch Gregoriaans koor St. Jansteen
2de zondag v/d advent
2de zondag v/d advent
W. Wiertz
K. V.d. Wiele
N. Polet
zondag 9 december 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
2de zondag v/d advent
2de zondag v/d advent
2de zondag v/d advent
W. Wiertz
N. Polet
W. Wiertz
zaterdag 15 december 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
3de zondag v/d advent
3de zondag v/d advent
W. Wiertz
J. Reurs
zondag 16 december 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
3de zondag v/d advent
3de zondag v/d advent
3de zondag v/d advent
J. Reurs
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 22 december 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
4de zondag van de advent
4de zondag van de advent
J. Reurs
K. V.d. Wiele
zondag 23 december 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
4de zondag van de advent
4de zondag van de advent
4de zondag van de advent
J. Reurs
K. V.d. Wiele
J. Reurs
maandag 24 december 19.00
19.00
19.00
21.00
21.00
22.00
22.00
Heikant
Hengstdijk
Hulst
Koewacht
Lamswaarde
Clinge
Hulst
Kerstmis
Kerstmis
gezinsviering
nachtviering
nachtviering
nachtviering
nachtmis
T. Verbraeken
R. Grossert
K. V.d. Wiele
J. Reurs
R. Grossert
K. V.d. Wiele
W. Wiertz
dinsdag 25 december 9.30
9.30
11.00
11.00
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Nieuw-Namen
Boschkapelle
Kerstmis
Kerstmis
Kerstmis
Kerstmis
Kerstmis
J. van Velthoven
K. V.d. Wiele
J. Reurs
K. V.d. Wiele
R. Grossert
woensdag 26 december 9.30
11.00
13.00
Kloosterzande
Hulst
Emmadorp
2de kerstdag
2de kerstdag
2de kerstdag
K. V.d. Wiele
W. Wiertz
R. Grossert
zaterdag 29 december 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
H. Familie
H. Familie
J. van Velthoven
W. Wiertz
zondag 30 december 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
H. Familie
H. Familie
H. Familie
J. van Velthoven
W. Wiertz
W. Wiertz

 

Weekvieringen in de kapellen en kerken

Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand  19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43

 

Overzicht voor de periode van  16 oktober t/m 26 december 2018
onder voorbehoud:

dag datum tijd   plaats  vieringvoorganger
dinsdag 16 oktober 19.00 Kapellebrug eucharistie J. Reurs
woensdag 17 oktober 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 18 oktober 10.00 Graauw woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 19 oktober 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 22 oktober 9.30

19.00
Kapellebrug

Hengstdijk
herdenkingsviering +
Gregoriaans koor St. Jansteen
woord- en communieviering
K. V.d. Wiele

werkgroep
woensdag 24 oktober 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 26 oktober 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
maandag 29 oktober 9.30 Heikant herdenkingsviering +
Gregoriaans koor St. Jansteen
W. Wiertz
woensdag 31 oktober 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 1 november 19.00 Hulst Allerheiligen pastoraal team
vrijdag 2 november 10.00
16.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Graauw
Hulst
Hengstdijk
Hulst
Kapellebrug
Koewacht
Lamswaarde
Nieuw-Namen
Allerzielen
persoonlijke biecht
Allerzielen
Allerzielen + Gregoriaans koor
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
K. V.d. Wiele

J. Reurs
W. Wiertz
K. V.d. Wiele
werkgroep
R. Grossert + werkgroep
werkgroep
dinsdag 6 november 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 november 10.30
19.00
Tragel
Hulst
woord- en communieviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
W. Wiertz
donderdag 8 november 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 november 15.00
19.00
20.00
Hulst
Nieuw-Namen
Hengstdijk
kruisweg
woord- en communieviering
Hubertusviering
gebedsgroep
werkgroep
W. Wiertz
maandag 12 november 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 15 november 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 november 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 november 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 21 november 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 22 november 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 november 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 november 19.00 Hengstdijk H.Catharina K. V.d. Wiele
woensdag 28 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
dinsdag 4 december 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 5 december 10.30
19.00
Tragel
Hulst
woord- en communieviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
W. Wiertz
donderdag 6 december 19.30 Hengstdijk Taizéviering R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 7 december 18.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistiearistie

J. Reurs
maandag 10 december 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 12 december 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 13 december 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 14 december 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 17 december 19.00 Lamswaarde boeteviering W. Wiertz en R. Grossert
woensdag 19 december 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 20 december 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 21 december 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 24 december 19.00
19.00
19.00
21.00
21.00
22.00
22.00
Heikant
Hengstdijk
Hulst gezinsviering
Koewacht
Lamswaarde
Clinge
Hulst
kerstviering
kerstviering
gezinsviering
kerstviering
kerstviering
kerstviering
nachtmis
T. Verbraeken
R. Grossert
K. V.d. Wiele
J. Reurs
R. Grossert
K. V.d. Wiele
W. Wiertz
dinsdag 25 december 9.30
9.30
11.00
11.00
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Nieuw-Namen
Boschkapelle
Kerstmis
Kerstmis
Kerstmis
Kerstmis
Kerstmis
J. Reurs
K. V.d. Wiele
J. Reurs
K. V.d. Wiele
R. Grossert
woensdag 26 december 9.30
11.00
13.00
Kloosterzande
Hulst
Emmadorp
2de kerstdag K. V.d. Wiele
W. Wiertz
R. Grossert






































































































































































































































































Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 maart 14.00

19.00
Hulst

Hulst
persoonlijke biecht

eucharistiearistie


J. Reurs
dinsdag 6 maart 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 8 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 maart 15.00

19.00
kruisweg

Nieuw-Namen
kruisweg

woord- en communieviering
gebedsgroep

werkgroep
maandag 12 maart 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
woord- en communieviering

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 15 maart 10.00

19.30
Graauw

Hengstdijk
w&c viering

Taizéviering
Ch. v.d. Walle

R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 16 maart 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 maart 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 21 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
Palmzondag

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 22 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 maart 19.00 Nieuw-Namen   W. Wiertz
maandag 26 maart 19.00 Hengstdijk boeteviering W. Wiertz/R. Grossert
woensdag 28 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 29 maart 10.30

19.00
St. Jansteen

Hulst
woord- en communieviering

Witte Donderdag
K. V.d. Wiele

pastoraal team
vrijdag 30 maart 15.00

15.00

15.00

15.00

15.00


15.00

19.00
Boschkapelle

Clinge

Hengstdijk

Hulst

Kapellebrug


Kloosterzande

Hulst
kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg & Gregoriaans

koor St. Jansteen

kruisweg

Goede Vrijdag
werkgroep

werkgroep

werkgroep

W. Wiertz

werkgroep


K. V.d. Wiele

pastoraal team