Overzicht voor de periode van 17 februari 2020 t/m 18 januari 2021
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
8
17 februari
23 februari
Walter
9
24 februari
1 maart
Kees
10
2 maart
8 maart
Emmy
11
9 maart
15 maart
Monique/Emmy sluiten
12
16 maart
22 maart
Corrie en Emiel
13
23 maart
29 maart
Kees
14
30 maart
5 april
George
15
6 april
12 april
Walter
16
13 april
19 april
Kees
17
20 april
26 april
Emmy
18
27 april
3 mei
Monique
19
4 mei
10 mei
Corrie en Emiel
20
11 mei
17 mei
George
21
18 mei
24 mei
Walter
22
25 mei
31 mei
Emmy
23
1 juni
7 juni
Monique
24
8 juni
14 juni
George
25
15 juni
21 juni
Walter
26
22 juni
28 juni
Corrie en Emiel
27
29 juni
5 juli
Emmy
28
6 juli
12 juli
Kees
29
13 juli
19 juli
Monique
30
20 juli
26 juli
Corrie en Emiel
31
27 juli
2 augustus
Kees
32
3 augustus
9 augustus
George
33
10 augustus
16 augustus
Walter
34
17 augustus
23 augustus
Emmy
35
24 augustus
30 augustus
Monique
36
31 augustus
6 september
Corrie en Emiel
37
7 september
13 september
Kees
38
14 september
20 september
George
39
21 september
27 september
Walter
40
28 september
4 oktober
Emmy
41
5 oktober
11 oktober
Monique
42
12 oktober
18 oktober
Corrie en Emiel
43
19 oktober
25 oktober
Kees
44
26 oktober
1 november
George
45
2 november
8 november
Walter
46
9 november
15 november
Emmy
47
16 november
22 november
Monique/Emmy sluiten
48
23 november
29 november
Corrie en Emiel
49
30 november
6 december
Kees
50
7 december
13 december
George
51
14 december
20 december
Walter
52
21 december
27 december
Corrie en Emiel
1
28 december
3 januari
Kees
2
4 januari
10 januari
Emmy
3
11 januari
17 januari
Monique/Emmy sluiten
4
18 januari
24 januari
Corrie en Emiel

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  -

Overzicht voor de periode van 13 april t/m 3 juli 2022
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
woensdag 13 april 19.00 chrismaviering A. Clyncke, G. Lampaert,
E. van den Manacker
donderdag 14 april 19.00 wittedonderdagviering E. van den Manacker
vrijdag 15 april 15.00
19.00
kruisweg
goedevrijdagviering
E. van den Manacker
E. van den Manacker
zaterdag 16 april 21.00 paaswake A. Clyncke, G. Lampaert
zondag 17 april 11.00 Pasen A. Gerres
maandag 18 april 11.00 2de paasdag A. Gerres
woensdag 20 april 19.00 eucharistie E. van den Manacker
zondag 24 april 11.00
15.00
2e zondag van Pasen
Barmhartigheidszondag
A. Clyncke
E. van den Manacker
woensdag 27 april 19.00 Eucharistie E. van den Manacker
zondag 1 mei 11.00 3de zondag van Pasen A.     Gerres
woensdag 4 mei 18.45 Dodenherdenking E. van den Manacker
vrijdag 6 mei 19.00 eucharistie E. van den Manacker
zondag 8 mei 11.00 4de zondag van Pasen G. Lampaert
woensdag 11 mei 19.00 eucharistie E. van den Manacker
zondag 15 mei 11.00 5de zondag van Pasen A. Clyncke
woensdag 18 mei 19.00 eucharistie E. van den Manacker
donderdag 19 mei 15.00 Jubileumviering A. Gerres
vrijdag 20 mei 19.00 stilteviering E. van den Manacker
zondag 22 mei 11.00 6de zondag van Pasen  
woensdag 25 mei 19.00 eucharistie E. van den Manacker
Donderdag 26 mei 11.00 Hemelvaart A. Clyncke
zaterdag 28 mei 11.00 eerste communie E. van den Manacker
zondag 29 mei 11.00 7de zondag van Pasen G. Lampaert
woensdag 1 juni 19.00 eucharistie E. van den Manacker
vrijdag 3 juni 19.00 eucharistie E. van den Manacker
zondag 5 juni 11.00 Pinksteren A. Clyncke
maandag 6 juni 11.00 2de pinksterdag E. van den Manacker
woensdag 8 juni 19.00 eucharistie E. van den Manacker
zaterdag 11 juni 14.00 eerste communie A. Gerres
zondag 12 juni 11.00 Feest van de H. Drie-eenheid
eerste communie
A. Clyncke
zondag 12 juni 14.00 eerste communie E. van den Manacker
woensdag 15 juni 19.00 eucharistie E. van den Manacker
vrijdag 17 juni 19.00 stilteviering E. van den Manacker
zaterdag 18 juni 11.00

eeerste communie

A. Gerres
zondag 19 juni 11.00 Feest van het H. Sacrament G. Lampaert
woensdag 22 juni 19.00 eucharistie E. van den Manacker
Donderdag 23 juni 19.00 vormsel G. Lampaert , E. van den Manacker
zaterdag 25 juni 13.00 eerste communie A. Gerres
zondag 26 juni 11.00 13de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 29 juni 19.00   E. van den Manacker
donderdag 30 juni 19.00 vormsel G. Lampaert , E. van den Manacker
zondag 3 juli 14.00 eerst communie A. Gerres

Overzicht voor de periode van  15 maart t/m 13 april 2020
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 15 maart 11.00 geen viering -
zondag 22 maart 11.00 geen viering -
zondag 29 maart 11.00 geen viering -
zondag 5 april 11.00 Palmzondag Joris en Lukas
woensdag 8 april 19.00 chrismaviering  
donderdag 9 april 19.00 Witte Donderdag Ann en Jeroen
vrijdag 10 april 15.00
19.00
kruisweg
Goede Vrijdag
-
Annemay en Bram
zaterdag 11 april 21.00 paaswake Bram, Elyne en Julian
zondag 12 april 11.00 Pasen Jeroen, Joris en Lukas
maandag 13 april 11.00 2de paasdag Jeroen

gezinsvieringen vieren

Adres: Steenstraat 2, Hulst

Tijden van vaste vieringen:

dagtijdviering
zondag 11.00 uur  eucharistie of wcv
woensdag 18.30 uur rozenkransgebed
woensdag 19.00 uur  eucharistie of wcv
1ste vrijdag van de maand 19.00 uur  eucharistie of wcv
2de vrijdag van de maand 15.00 uur kruisweg
3de vrijdag van de maand 19.00 uur stilteviering

 

Overzicht voor de periode van 11 mei t/m 30 juni 2022
onder voorbehoud:

dagdatumtijdviering voorganger
woensdag 11 mei 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
zondag 15 mei 11.00 5de zondag van Pasen R. Grossert
woensdag 18 mei 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
zondag 22 mei 11.00 6de zondag van Pasen R. Rojas Romero
woensdag 25 mei 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
donderdag 26 mei 11.00 Hemelvaart W. Wiertz
zaterdag 28 mei 11.00 eerste communie W. Wiertz/R. Rojas Romero/
M. Dieleman/K. Van de Wiele
zondag 29 mei 11.00 7de zondag van Pasen W. Wiertz
woensdag 1 juni 19.00 eucharistie W. Wiertz
vrijdag 3 juni 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
zondag 5 juni 11.00 Pinksteren R. Rojas Romero
maandag 6 juni 11.00 2de pinksterdag W. Wiertz
woensdag 8 juni 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
zaterdag 11 juni 14.00 eerste communie R. Rojas Romero/K. Van de Wiele
zondag 12 juni 11.00
14.00
Feest van de H. Drie-eenheid
eerste communie
W. Wiertz
W. Wiertz/ K. Van de Wiele
woensdag 15 juni 19.00 eucharistie W. Wiertz
zaterdag 18 juni 11.00

eeerste communie

 
zondag 19 juni 11.00 Feest van het H. Sacrament R. Rojas Romero
woensdag 22 juni 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
donderdag 23 juni 19.00 vormsel W. Wiertz/R. Grossert
zaterdag 25 juni 13.00 eerste communie  
zondag 26 juni 11.00 13de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 29 juni 19.00    
donderdag 30 juni 19.00 vormsel W. Wiertz/R. Grossert
zondag 3 juli 14.00 eerst communie  




Overzicht voor de periode van 11 mei t/m 30 juni 2022
onder voorbehoud:

dagdatumtijdviering voorganger
woensdag 11 mei 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
zondag 15 mei 11.00 5de zondag van Pasen R. Grossert
woensdag 18 mei 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
zondag 22 mei 11.00 6de zondag van Pasen R. Rojas Romero
woensdag 25 mei 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
donderdag 26 mei 11.00 Hemelvaart W. Wiertz
zaterdag 28 mei 11.00 eerste communie W. Wiertz/R. Rojas Romero/
M. Dieleman/K. Van de Wiele
zondag 29 mei 11.00 7de zondag van Pasen W. Wiertz
woensdag 1 juni 19.00 eucharistie W. Wiertz
vrijdag 3 juni 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
zondag 5 juni 11.00 Pinksteren R. Rojas Romero
maandag 6 juni 11.00 2de pinksterdag W. Wiertz
woensdag 8 juni 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
zaterdag 11 juni 14.00 eerste communie R. Rojas Romero/K. Van de Wiele
zondag 12 juni 11.00
14.00
Feest van de H. Drie-eenheid
eerste communie
W. Wiertz
W. Wiertz/ K. Van de Wiele
woensdag 15 juni 19.00 eucharistie W. Wiertz
zaterdag 18 juni 11.00

eeerste communie

 
zondag 19 juni 11.00 Feest van het H. Sacrament R. Rojas Romero
woensdag 22 juni 19.00 eucharistie R. Rojas Romero
donderdag 23 juni 19.00 vormsel W. Wiertz/R. Grossert
zaterdag 25 juni 13.00 eerste communie  
zondag 26 juni 11.00 13de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 29 juni 19.00    
donderdag 30 juni 19.00 vormsel W. Wiertz/R. Grossert
zondag 3 juli 14.00 eerst communie