Overzicht voor de periode van 14 augustus 2017 t/m 15 januari 2018
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
33 14 augustus 20 augustus Corrie en Emiel
34 21 augustus 27 augustus Kees
35 28 augustus 3 september Ria en Jo
36 4 september 10 september Emmy
37 11 september 17 september George
38 18 september 24 september Walter
39 25 september 1 oktober Jan
40 2 oktober 8 oktober Monique
41 9 oktober 15 oktober Corrie en Emiel
42 16 oktober 22 oktober Kees
43 23 oktober 29 oktober Ria en Jo
44 30 oktober 5 november Emmy
45 6 november 12 november George
46 13 november 19 november Walter
47 20 november 26 november Jan
48 27 november 3 december Monique/Jo en Ria sluiten
49 4 december 10 december Corrie en Emiel
50 11 december 17 december Kees
51 18 december 24 december Jan
52 25 december 31 december George
1 1 januari 7 januari Walter
2 8 januari 14 januari Emmy
3 15 januari 21 januari Jan

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Ria en Jo Everaert 313494  
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  
Jan de Theije 313106  

Overzicht voor de periode van 10 februari t/m 29 april 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
zaterdag 10 februari 19.00 uur carnavalsviering A. Gerres
zondag 11 februari 11.00 uur 6de zondag d/h jaar r A. Clyncke
woensdag 14 februari 19.00 uur Aswoensdag E. v.d. Manacker
zondag 18 februari 11.00 uur 1ste zondag v/d 40-dagentijd A. Gerres
woensdag 21 februari 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zaterdag 24 februari 19.00 uur opstapviering A. Gerres
zondag 25 februari 11.00 uur 2de zondag v/d 40-dagentijd A. Clyncke
woensdag 28 februari 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 2 maart 19.00 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 4 maart 11.00 uur 3de zondag v/d 40-dagentijd A. Gerres
woensdag 7 maart 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 11 maart 11.00 uur 4de zondag v/d 40-dagentijd A. Clyncke
woensdag 14 maart 19.00 uur eucharistieviering A. Gerres
zondag 18 maart 11.00 uur kennismakingviering A. Clyncke
woensdag 21 maart 19.00 uur eucharistieviering A. Gerres
zondag 25 maart 11.00 uur Palmzondag A. Gerres
woensdag 28 maart 19.00 uur eucharistieviering A. Gerres/L. Rottier
donderdag 29 maart 19.00 uur Witte Donderdag A. Gerres/L. Rottier
vrijdag 30 maart 15.00 uur
19.00 uur
kruisweg
Goede vrijdag
A. Gerres/L. Rottier
A. Gerres/L. Rottier
Zaterdag 31 maart 21.00 uur paaswake A. Clyncke/A. Gerres
zondag 1 april 11.00 uur Pasen A. Clyncke
maandag 2 april 11.00 uur 2de paasdag A. Gerres
woensdag 4 april 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 6 april 19.00 uur 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 8 april 11.00 uur 2de zondag van Pasen A. Clyncke
A. Gerres
woensdag 11 april 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 15 april 11.00 uur 3de zondag van Pasen A. Gerres
woensdag 18 april 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 22 april 11.00 uur eerste heilige communie A. Clyncke/A. Gerres
woensdag 25 april 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 29 april 11.00 uur 5de zondag van Pasen A. Clyncke

Overzicht voor de periode van  25 maart t/m 24 juni 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 25 maart 11.00 Palmzondag, Julian en Elyne
donderdag 29 maart 19.00 Witte Donderdag Jeroen en Eva
vrijdag 30 maart 15.00 kruisweg geen misdienaars
vrijdag 30 maart 19.00 Goede Vrijdag Bram en Ann
zaterdag 31 maart 21.00 paaswake Julian/Elyne/Bram/Eva
zondag 1 april 11.00 Pasen Jeroen en Stefan
maandag 2 april 11.00 2de paasdag Geen misdienaars
zondag 8 april 11.00 2de zondag van Pasen Ann/Bram/Eva
zondag 15 april 11.00 3de zondag van Pasen Julian/Joris/Lukas
zondag 22 april 11.00 eerste heilige communie Elyne
zondag 29 april 11.00 5de zondag van Pasen Ann en Eva
zondag 6 mei 11.00 6de zondag van Pasen Jeroen en Joris
donderdag 10 mei 11.00 Hemelvaart Ann/Bram/Eva
zondag 13 mei 11.00 naviering eerste communie Geen misdienaars
zondag 20 mei 11.00 Pinksteren Elyne/Julian/Lukas
maandag 21 mei 11.00 2de pinksterdag Jeroen
zondag 27 mei 11.00 H. Drie-eenheid Joris en Lukas
zondag 3 juni 11.00 Sacramentsdag Julian
zondag 10 juni 11.00 10 e zondag door het jaar Elyne en Jeroen
zaterdag 16 juni 11.00 priesterwijding Tom Kouijzer Acol. uit andere parochie
zaterdag 16 juni 19.00 vormselviering Julian/Elyne/Joris en Lukas
zondag 17 juni 11.00 1ste eucharistieviering T. Kouijzer Ann en Eva
zondag 24 juni 11.00 12de zondag d/h jaar Bram en Jeroen

gezinsvieringen vieren

Adres: Steenstraat 2, Hulst

Tijden van vaste vieringen:

dagtijdviering
zondag 11.00 uur  eucharistie of wcv
woensdag 18.30 uur rozenkransgebed
woensdag 19.00 uur  eucharistie of wcv
1ste vrijdag van de maand  varieert  persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand 19.00 uur  eucharistie of wcv
2de vrijdag van de maand 15.00 uur kruisweg
3de vrijdag van de maand 19.00 uur stilteviering

 Overzicht voor de periode van 6 april t/m 27 juni 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorganger
vrijdag 6 april 16.00
19.00
persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand

J. Reurs
zondag 8 april 11.00
15.00
2de zondag van Pasen
zondag van Barmhartigheid
W. Wiertz
W. Wiertz
woensdag 11 april 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 13 april 15.00 kruisweg gebedsgroep
zondag 15 april 11.00 3de zondag van Pasen W. Wiertz
woensdag 18 april 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 20 april 19.00 stilteviering  
zondag 22 april 11.00
14.00
15.30
eerste heilige communie
doop
doop
W. Wiertz/Ch. v.d. Walle
W. Wiertz
W. Wiertz
woensdag 25 april 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
zondag 29 april 11.00 5de zondag van Pasen J. Reurs
woensdag 2 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 4 mei 18.45 dodenherdenking ds. Overduin
zondag 6 mei 11.00 6de zondag van Pasen J. Reurs
woensdag 9 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
donderdag 10 mei 11.00 Hemelvaart J. Reurs
zondag 13 mei 11.00
14.00
15.30
naviering
doop
doop
Ch. v.d. Walle
K. V.d. Wiele
K. V.d. Wiele
woensdag 16 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 18 mei 19.00 stilteviering  
zondag 20 mei 11.00 Pinksteren W. Wiertz
maandag 21 mei 11.00 2de pinksterdag W. Wiertz
woensdag 23 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
zondag 27 mei 11.00 H. Drie-eenheid K. V.d. Wiele
woensdag 30 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
W. Wiertz
donderdag 31 mei   Aanbidding (estafette) Aanbidding (estafette)
vrijdag 1 juni 18.00
19.00
persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand

J. Reurs
zondag 3 juni 11.00 Sacramentsdag J. Reurs
woensdag 6 juni 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 8 juni 15.00 kruisweg gebedsgroep
zondag 10 juni 11.00 10de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 13 juni 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 15 juni 19.00 stilteviering  
zaterdag 16 juni 11.00 priesterwijding T. Kouijzer  
zaterdag 16 juni 19.00 vormselviering bisschop Liesen/R. Grossert
zondag 17 juni 11.00 11de zondag d/h jaar T. Kouijzer
woensdag 20 juni 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
zondag 24 juni 11.00 12de zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 27 juni 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
W. Wiertz

Dienbeurten


Overzicht voor de periode van  25 maart t/m 24 juni 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 25 maart 11.00 Palmzondag, Julian en Elyne
donderdag 29 maart 19.00 Witte Donderdag Jeroen en Eva
vrijdag 30 maart 15.00 kruisweg geen misdienaars
vrijdag 30 maart 19.00 Goede Vrijdag Bram en Ann
zaterdag 31 maart 21.00 paaswake Julian/Elyne/Bram/Eva
zondag 1 april 11.00 Pasen Jeroen en Stefan
maandag 2 april 11.00 2de paasdag Geen misdienaars
zondag 8 april 11.00 2de zondag van Pasen Ann/Bram/Eva
zondag 15 april 11.00 3de zondag van Pasen Julian/Joris/Lukas
zondag 22 april 11.00 eerste heilige communie Elyne
zondag 29 april 11.00 5de zondag van Pasen Ann en Eva
zondag 6 mei 11.00 6de zondag van Pasen Jeroen en Joris
donderdag 10 mei 11.00 Hemelvaart Ann/Bram/Eva
zondag 13 mei 11.00 naviering eerste communie Geen misdienaars
zondag 20 mei 11.00 Pinksteren Elyne/Julian/Lukas
maandag 21 mei 11.00 2de pinksterdag Jeroen
zondag 27 mei 11.00 H. Drie-eenheid Joris en Lukas
zondag 3 juni 11.00 Sacramentsdag Julian
zondag 10 juni 11.00 10 e zondag door het jaar Elyne en Jeroen
zaterdag 16 juni 11.00 priesterwijding Tom Kouijzer Acol. uit andere parochie
zaterdag 16 juni 19.00 vormselviering Julian/Elyne/Joris en Lukas
zondag 17 juni 11.00 1ste eucharistieviering T. Kouijzer Ann en Eva
zondag 24 juni 11.00 12de zondag d/h jaar Bram en Jeroen

Zangbeurten


Overzicht voor de periode van 31 maart t/m 29 juli 2018
onder voorbehoud.

dagdatumtijdvieringkoor/samenzangcantor
zaterdag 31 maart 21.00 paaswake Cantorij  
zondag 1 april 11.00 Pasen Dameskoor  
maandag 2 april 11.00 2de paasdag Basiliekkoor  
zondag 8 april 11.00
15.00
2de zondag van Pasen
zondag van Barmhartigheid
Samenzang
Orgelspel
P. van Gorsel
zondag 15 april 11.00 3de zondag van Pasen Samenzang P. Mangnus
zondag 22 april 11.00 eerste heilige communie Wal-Noten  
zondag 29 april 11.00 5de zondag van Pasen Basiliekkoor  
zondag 6 mei 11.00 6de zondag van Pasen Samenzang  J. Klok
donderdag 10 mei 11.00 Hemelvaart Dameskoor  
zondag 13 mei 11.00 naviering Wal-Noten  
zondag 20 mei 11.00 Pinksteren Cantorij  
maandag 21 mei 11.00 2de pinksterdag Basiliekkoor  
zondag 27 mei 11.00 H. Drie-eenheid Samenzang P. van Gorsel
zondag 3 juni 11.00 Sacramentsdag Cantorij  
zondag 10 juni 11.00 10de zondag d/h jaar Samenzang  P. Mangnus
zaterdag 16 juni 11.00
19.00
priesterwiding
vormsel
Cantorij
Dameskoor/Wal-Noten
 
zondag 17 juni 11.00 11de zondag d/h jaar Dameskoor  
zondag 24 juni 11.00 12de zondag d/h jaar Cantorij  
zondag 1 juli   13de zondag d/h jaar
parochiedag in Koewacht
Regiokoor  
zondag 8 juli 11.00 14de zondag d/h jaar Dameskoor  
zondag 15 juli 11.00 15de zondag d/h jaar Basiliekkoor  
zondag 22 juli 11.00 16de zondag d/h jaar Samenzang  P. van Gorsel
zondag 29 juli 11.00 17de zondag d/h jaar Samenzang  J. Klok

Kosterbeurten


Overzicht voor de periode van 10 februari t/m 29 april 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
zaterdag 10 februari 19.00 uur carnavalsviering A. Gerres
zondag 11 februari 11.00 uur 6de zondag d/h jaar r A. Clyncke
woensdag 14 februari 19.00 uur Aswoensdag E. v.d. Manacker
zondag 18 februari 11.00 uur 1ste zondag v/d 40-dagentijd A. Gerres
woensdag 21 februari 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zaterdag 24 februari 19.00 uur opstapviering A. Gerres
zondag 25 februari 11.00 uur 2de zondag v/d 40-dagentijd A. Clyncke
woensdag 28 februari 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 2 maart 19.00 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 4 maart 11.00 uur 3de zondag v/d 40-dagentijd A. Gerres
woensdag 7 maart 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 11 maart 11.00 uur 4de zondag v/d 40-dagentijd A. Clyncke
woensdag 14 maart 19.00 uur eucharistieviering A. Gerres
zondag 18 maart 11.00 uur kennismakingviering A. Clyncke
woensdag 21 maart 19.00 uur eucharistieviering A. Gerres
zondag 25 maart 11.00 uur Palmzondag A. Gerres
woensdag 28 maart 19.00 uur eucharistieviering A. Gerres/L. Rottier
donderdag 29 maart 19.00 uur Witte Donderdag A. Gerres/L. Rottier
vrijdag 30 maart 15.00 uur
19.00 uur
kruisweg
Goede vrijdag
A. Gerres/L. Rottier
A. Gerres/L. Rottier
Zaterdag 31 maart 21.00 uur paaswake A. Clyncke/A. Gerres
zondag 1 april 11.00 uur Pasen A. Clyncke
maandag 2 april 11.00 uur 2de paasdag A. Gerres
woensdag 4 april 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 6 april 19.00 uur 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 8 april 11.00 uur 2de zondag van Pasen A. Clyncke
A. Gerres
woensdag 11 april 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 15 april 11.00 uur 3de zondag van Pasen A. Gerres
woensdag 18 april 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 22 april 11.00 uur eerste heilige communie A. Clyncke/A. Gerres
woensdag 25 april 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 29 april 11.00 uur 5de zondag van Pasen A. Clyncke

Beurten voor het openen en sluiten van de basiliek


Overzicht voor de periode van 14 augustus 2017 t/m 15 januari 2018
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
33 14 augustus 20 augustus Corrie en Emiel
34 21 augustus 27 augustus Kees
35 28 augustus 3 september Ria en Jo
36 4 september 10 september Emmy
37 11 september 17 september George
38 18 september 24 september Walter
39 25 september 1 oktober Jan
40 2 oktober 8 oktober Monique
41 9 oktober 15 oktober Corrie en Emiel
42 16 oktober 22 oktober Kees
43 23 oktober 29 oktober Ria en Jo
44 30 oktober 5 november Emmy
45 6 november 12 november George
46 13 november 19 november Walter
47 20 november 26 november Jan
48 27 november 3 december Monique/Jo en Ria sluiten
49 4 december 10 december Corrie en Emiel
50 11 december 17 december Kees
51 18 december 24 december Jan
52 25 december 31 december George
1 1 januari 7 januari Walter
2 8 januari 14 januari Emmy
3 15 januari 21 januari Jan

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Ria en Jo Everaert 313494  
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  
Jan de Theije 313106  

 Overzicht voor de periode van 6 april t/m 27 juni 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorganger
vrijdag 6 april 16.00
19.00
persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand

J. Reurs
zondag 8 april 11.00
15.00
2de zondag van Pasen
zondag van Barmhartigheid
W. Wiertz
W. Wiertz
woensdag 11 april 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 13 april 15.00 kruisweg gebedsgroep
zondag 15 april 11.00 3de zondag van Pasen W. Wiertz
woensdag 18 april 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 20 april 19.00 stilteviering  
zondag 22 april 11.00
14.00
15.30
eerste heilige communie
doop
doop
W. Wiertz/Ch. v.d. Walle
W. Wiertz
W. Wiertz
woensdag 25 april 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
zondag 29 april 11.00 5de zondag van Pasen J. Reurs
woensdag 2 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 4 mei 18.45 dodenherdenking ds. Overduin
zondag 6 mei 11.00 6de zondag van Pasen J. Reurs
woensdag 9 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
donderdag 10 mei 11.00 Hemelvaart J. Reurs
zondag 13 mei 11.00
14.00
15.30
naviering
doop
doop
Ch. v.d. Walle
K. V.d. Wiele
K. V.d. Wiele
woensdag 16 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 18 mei 19.00 stilteviering  
zondag 20 mei 11.00 Pinksteren W. Wiertz
maandag 21 mei 11.00 2de pinksterdag W. Wiertz
woensdag 23 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
zondag 27 mei 11.00 H. Drie-eenheid K. V.d. Wiele
woensdag 30 mei 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
W. Wiertz
donderdag 31 mei   Aanbidding (estafette) Aanbidding (estafette)
vrijdag 1 juni 18.00
19.00
persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand

J. Reurs
zondag 3 juni 11.00 Sacramentsdag J. Reurs
woensdag 6 juni 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 8 juni 15.00 kruisweg gebedsgroep
zondag 10 juni 11.00 10de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 13 juni 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 15 juni 19.00 stilteviering  
zaterdag 16 juni 11.00 priesterwijding T. Kouijzer  
zaterdag 16 juni 19.00 vormselviering bisschop Liesen/R. Grossert
zondag 17 juni 11.00 11de zondag d/h jaar T. Kouijzer
woensdag 20 juni 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
zondag 24 juni 11.00 12de zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 27 juni 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
W. Wiertz