Overzicht voor de periode van 17 september 2018 t/m 27 januari 2019
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
38 17 september 23 september Kees
39 24 september 30 september Jan
40 1 oktober 7 oktober Emmy
41 8 oktober 14 oktober Monique
42 15 oktober 21 oktober Corrie en Emiel
43 22 oktober 28 oktober Kees
44 29 oktober 4 november Ria en Jo
45 5 november 11 november George
46 12 november 18 november Walter
47 19 november 25 november Emmy
48 25 november 2 december Monique/Emmy sluiten
49 2 december 9 december Corrie en Emiel
50 9 december 16 december George
51 16 december 23 december Jo en Ria
52 23 december 30 december Kees
1 30 december 6 januari Walter
2 6 januari 13 januari Emmy
3 15 januari 20 januari Monique/Emmy sluiten
4 21 januari 27 januari Corrie en Emiel

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Ria en Jo Everaert 313494  
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  
Jan de Theije 313106  

Overzicht voor de periode van 23 september t/m 31 oktober 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
zondag 23 september 10.30 uur 25stezondag door het jaar,
KRO TV uitzending
A. Clyncke en A. Gerres
woensdag 26 september 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 30 september 11.00 uur 26ste zondag door het jaar A. Clyncke
woensdag 3 oktober 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 5 oktober 1.00 uur 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 7 oktober 11.00 uur 27ste zondag door het jaar A. Gerres
woensdag 10 oktober 19.00 uur eucharistie,
H. Maria Sterre der Zee
E. v.d. Manacker
zondag 14 oktober 11.00 uur 28ste zondag door het jaar A. Clyncke
woensdag 17 oktober 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 21 oktober 11.00 uur 29ste zondag door het jaar A. Gerres
woensdag 24 oktober 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 28 oktober 11.00 uur 30ste zondag door het jaar A. Clyncke
woensdag 31 oktober 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker

Overzicht voor de periode van  16 september t/m 30 september 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 16 september 11.00 24ste zondag d/h jaar
radio Maria
Bram en Eva
zondag 23 september 10.30 25ste zondag d/h jaar KRO Julian, Elyne en Ann
zondag 30 september 11.00 26ste zondag d/h jaar Joris en Lukas

gezinsvieringen vieren

Adres: Steenstraat 2, Hulst

Tijden van vaste vieringen:

dagtijdviering
zondag 11.00 uur  eucharistie of wcv
woensdag 18.30 uur rozenkransgebed
woensdag 19.00 uur  eucharistie of wcv
1ste vrijdag van de maand  varieert  persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand 19.00 uur  eucharistie of wcv
2de vrijdag van de maand 15.00 uur kruisweg
3de vrijdag van de maand 19.00 uur stilteviering

 Overzicht voor de periode van 21 september t/m 31 oktober 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorganger
vrijdag 21 september 19.00 stilteviering  
zondag 23 september 10.30 25ste zondag d/h jaar KRO W. Wiertz
woensdag 26 september 19.00 eucharistieviering W. Wiertz
zondag 30 september 11.00 26ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 3 oktober 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 5 oktober 19.00 1ste vrijdag van de maand J. Reurs
zaterdag 6 oktober 14.00
15.30
doop
doop
W. Wiertz
W. Wiertz
zondag 7 oktober 11.00 27ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 10 oktober 19.00 H. Maria Sterre der Zee pastoraal team
vrijdag 12 oktober 15.00 kruisweg gebedsgroep
zondag 14 oktober 11.00 28ste zondag d/h jaar
Gerardus v. Majella
J. Reurs
woensdag 17 oktober 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 19 oktober 19.00 stilteviering  
zondag 21 oktober 11.00 29ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 24 oktober 19.00 eucharistieviering W. Wiertz
zondag 28 oktober 11.00 30ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 31 oktober 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs

Dienbeurten


Overzicht voor de periode van  16 september t/m 30 september 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 16 september 11.00 24ste zondag d/h jaar
radio Maria
Bram en Eva
zondag 23 september 10.30 25ste zondag d/h jaar KRO Julian, Elyne en Ann
zondag 30 september 11.00 26ste zondag d/h jaar Joris en Lukas

Zangbeurten


Overzicht voor de periode van 30 september 2018 t/m 27 januari 2019
onder voorbehoud.

dagdatumtijdvieringkoor/samenzangcantor
zondag 30 september 11.00 26ste zondag d/h jaar Samenzang  
zondag 7 oktober 11.00 27ste zondag d/h jaar Cantorij  
woensdag 10 oktober 19.00 H. Maria Sterre der Zee Dameskoor  
zondag 14 oktober 11.00 28ste zondag d/h jaar Basiliekkoor  
zondag 21 oktober 11.00 29ste zondag d/h jaar Samenzang P. Mangnus
zondag 28 oktober 11.00 30ste zondag d/h jaar Samenzang J. Klok
donderdag 1 november 19.00 Allerheiligen Parochiekoor?  
vrijdag 2 november 19.00 Allerzielen Dameskoor  
zondag 4 november 11.00 31ste zondag d/h jaar Samenzang  
zondag 11 november 11.00 32ste zondag d/h jaar Samenzang  
zondag 18 november 11.00 33ste zondag d/h jaar Cantorij  
zondag 25 november 11.00 Christus Koning Dameskoor  
zondag 2 december 11.00 1ste zondag van de advent Samenzang  
zondag 9 december 11.00 2de zondag van de advent Dameskoor  
zondag 16 december 11.00 3de zondag van de advent Cantorij  
zondag 23 december 11.00 4de zondag van de advent Basiliekkoor  
maandag 24 december 19.00 kerstavond gezinsviering
kerstavond
Wal-Noten?
Cantorij
 
dinsdag 25 december 11.00 Kerstmis Dameskoor  
woensdag 26 december 11.00 2de kerstdag Harmonie  
zondag 30 december 11.00 H. Familie Samenzang  
dinsdag 1 januari 11.00 Maria moeder Gods/Nieuwjaar Basiliekkoor  
zondag 6 januari 11.00 Openbaring des Heren Samenzang  
zondag 13 januari 11.00 Doop van de Heer Samenzang  
zondag 20 januari 11.00 2de zondag d/h jaar Cantorij  
zondag 27 januari 11.00 3de zondag d/h jaar Dameskoor  

Kosterbeurten


Overzicht voor de periode van 23 september t/m 31 oktober 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
zondag 23 september 10.30 uur 25stezondag door het jaar,
KRO TV uitzending
A. Clyncke en A. Gerres
woensdag 26 september 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 30 september 11.00 uur 26ste zondag door het jaar A. Clyncke
woensdag 3 oktober 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 5 oktober 1.00 uur 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 7 oktober 11.00 uur 27ste zondag door het jaar A. Gerres
woensdag 10 oktober 19.00 uur eucharistie,
H. Maria Sterre der Zee
E. v.d. Manacker
zondag 14 oktober 11.00 uur 28ste zondag door het jaar A. Clyncke
woensdag 17 oktober 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 21 oktober 11.00 uur 29ste zondag door het jaar A. Gerres
woensdag 24 oktober 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 28 oktober 11.00 uur 30ste zondag door het jaar A. Clyncke
woensdag 31 oktober 19.00 uur eucharistieviering E. v.d. Manacker

Beurten voor het openen en sluiten van de basiliek


Overzicht voor de periode van 17 september 2018 t/m 27 januari 2019
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
38 17 september 23 september Kees
39 24 september 30 september Jan
40 1 oktober 7 oktober Emmy
41 8 oktober 14 oktober Monique
42 15 oktober 21 oktober Corrie en Emiel
43 22 oktober 28 oktober Kees
44 29 oktober 4 november Ria en Jo
45 5 november 11 november George
46 12 november 18 november Walter
47 19 november 25 november Emmy
48 25 november 2 december Monique/Emmy sluiten
49 2 december 9 december Corrie en Emiel
50 9 december 16 december George
51 16 december 23 december Jo en Ria
52 23 december 30 december Kees
1 30 december 6 januari Walter
2 6 januari 13 januari Emmy
3 15 januari 20 januari Monique/Emmy sluiten
4 21 januari 27 januari Corrie en Emiel

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Ria en Jo Everaert 313494  
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  
Jan de Theije 313106  

 Overzicht voor de periode van 21 september t/m 31 oktober 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorganger
vrijdag 21 september 19.00 stilteviering  
zondag 23 september 10.30 25ste zondag d/h jaar KRO W. Wiertz
woensdag 26 september 19.00 eucharistieviering W. Wiertz
zondag 30 september 11.00 26ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 3 oktober 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 5 oktober 19.00 1ste vrijdag van de maand J. Reurs
zaterdag 6 oktober 14.00
15.30
doop
doop
W. Wiertz
W. Wiertz
zondag 7 oktober 11.00 27ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 10 oktober 19.00 H. Maria Sterre der Zee pastoraal team
vrijdag 12 oktober 15.00 kruisweg gebedsgroep
zondag 14 oktober 11.00 28ste zondag d/h jaar
Gerardus v. Majella
J. Reurs
woensdag 17 oktober 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 19 oktober 19.00 stilteviering  
zondag 21 oktober 11.00 29ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 24 oktober 19.00 eucharistieviering W. Wiertz
zondag 28 oktober 11.00 30ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 31 oktober 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs